Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fog még nőni a mellem? 16/L

Fog még nőni a mellem? 16/L

Figyelt kérdés
16 vagyok, tök lapos, az A-s melltartó is nagy. 46 kiló és 163 cm. A családban mamának a legkisebb (anyai) de neki is B-s de ilyenkor már volt neki.
2014. dec. 22. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Sovány vagy. Egy 10-11 éves átlagban 40 kg. Én 15 vagyok és 80B-s a mellem
2014. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de az egyik barátnőm 5 cm-vel alacsonyabb mint én és 42 kiló mégis C-s melle van ez hogy ??
2014. dec. 22. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell hogy mondjam nem valószínű.Hacsak nem hízol akkor nem fog nőni.Én is ugyanabban a cipőben jártam mint te csak én kb 44 kg voltam.Most 20 vagyok és 50 kg körül.Azzal,hogy felszedtem pár kg-t,sikerült elérnem,hogy B-s melltartót hordjak viszont már nem olyan szép az alakom:( Azért én javaslom neked a pár kg pluszt!
2014. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja meg persze a génektől is nagyon függ!Nekem van ismerősöm aki nagyon vékony és nagy mellei vannak...a sors igazságtalan ilyen téren.
2014. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még simán nőhet 18-20 éves korodig, de valószínűleg igazán sokat nem fog, tehát mondjuk C kosárra ne számíts. Viszont emiatt kár aggódnod, hosszabb távon a kis mellek jobban tartják a formájukat és feszességüket, kényelmesebbek és nem zavarnak sportolás közben, úgyhogy nem jársz rosszul velük :)
2014. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ahogy a tested fog, úgy fog csak nőni, de az arányok mindig megmaradnak

majd terhesen inkább.

2014. dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18, 20 éves korig elképzelhető.
2014. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!