Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől kezdhetett el nőni a...

Mitől kezdhetett el nőni a mellem?

Figyelt kérdés

19 éves leszek nemsokára. Kb. 14 éves korom óta semmit nem nőtt a cicim, kicsinek is találtam mindig is...De gondoltam ilyenek a gének, stb. Nem is nőttem, nem változtam azóta szinte semmit. Gondoltam örökre így is maradok már.

Viszont jó egy hónapja feszül a cicim, és mintha nagyobb is lenne. Meg érzékenyebb. Tehát, mint mikor nő. Bár méretbeli változást melltartó terén nem vettem észre.

Egyáltalán nő? Vagy csak valamiért "megpuffadt"?

Azt hittem ennyi idősen már nem változik az ember teste.


2014. júl. 20. 19:15
 1/7 A kérdező kommentje:

Szoktam magamnak keresni csomókat, mármint a mellemben(nem tudom értelmesebben leírni, de remélem tudjátok, hogy mire gondolok) és közben is nagyon érzékeny, nem fáj, csak érzékeny.

+ Már kicsit több, mint egy éve szedek fog. gátlót.

2014. júl. 20. 19:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlótól nőhet (pozitív mellékhatás) és érzékenyebb is lehet tőle. Nekem majdnem egy méretet nőtt tőle.
2014. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ez csak egy év után jelentkezik? lehetséges?
2014. júl. 20. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán lehetséges. Nekem 2. év környékén tűnt fel, hogy nem jó rám a régi melltartóm, mert nálam kimaradt a feszülés és az érzékenyebb rész. Viszont pl 2 év után kellett azért cserélnem, mert hirtelen megszűnt a libidóm mintha elvitte volna egyik napról a másikra a cica.
2014. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen szedtél? És most mit szedsz? Ha szabad megkérdeznem. :)
2014. júl. 20. 23:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Lindynette 20, de eléggé megnőtt tőle az étvágyam és mivel alapból érzelmi evő lettem egy zűrös időszakban így "felszaladt" 30 kiló és váltottam. Symiciától hüvelyfertőzésem volt (mármint nem tőle csak könnyebben elkaptam.. :D), a Gestomixnél dettó.


Most Reziát szedek, ettől csak a fejem fáj ha nem iszok eleget, szóval még "jónak" is mondható a mellékhatása, mióta szedem eleget iszok egy nap :D Az eddigi fél liter helyett 2-3 liter folyadékot.

2014. júl. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én Symiciát szedek, de hál isten eddig semmi bajom nem volt vele. Nagyon remélem, hogy ezután sem lesz. :)

Végül is, akkor neked pozitív ez a mellékhatás, legalább nem száradsz ki :)

2014. júl. 21. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!