Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most először próbáltam ki a...

Most először próbáltam ki a tampont, lenne egy pár kérdésem (? )

Figyelt kérdés

A mini is nehezen ment fel, ezért félek hogy majd a szexuális életemmel lesz egy-két gond/nagyon fog először fájni.

A másik, hogy érzem hogy fent van, nem fáj, csak érzem. Ez normális, vagy egy idő után már nem kéne éreznem?



2014. dec. 17. 22:24
 1/5 A kérdező kommentje:
És még kihagytam azt, hogy meddig kell pontosan feldugni? Az egész ujjamnak el kéne tűnnie? Bocsánat a sok hülye kérdésért!
2014. dec. 17. 22:27
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

A szexualis eleteddel kapcsolatban ne aggodj, mindenki tuleli az elsot

Nekem is nagyon fajt az elso es megis itt vagyok, nagyon elvezem a szexet a parommal

Teljesen fel kell dugni ameddig csak birod,ha erzed akkor nincs elegge fent

2014. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem a normál tampont még 10 év után sem mindig könnyedén sikerül feldugni.Ez nem befolyásolja a szexet, ha izgalmi állapotba kerülsz, minden rendben lesz!:)
2014. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szex az másmilyen, hiszen akkor felizgulsz, tágulsz, nedvesedsz.

Nem szabad érezned a tampont, ameddig bírod, addig kell felnyomni.

2014. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezzel szerintem mindenki így van az elején. Én 13 éves korom óta csak tampont használok,de az elején voltak gondjaim nekem is. Én mindig guggolva rakom fel,jó nagy terpeszbe. Szabad kezeddel nyisd szét a puncidat,a mutatóujjaddal meg dugd a tampont jó mélyen be,enyhén hátrafelé. Próbáld egy mozdulattal,ne állj meg közbe. Ha felnyomtad,egy kicsit még mozgasd meg,hogy elhelyezkedjen. Így biztos a helyére kerül és 2 perc után nem fogod érezni. Énnekem volt,hogy el is felejtettem,hogy ott van:) Remélem segítettem,sok sikert. 16/l
2014. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!