Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok. És a mellem...

13 éves vagyok. És a mellem kb.2 éve nő, szőrös vagyok és izzadok.2 éve hüvelyváladékom is van de már pár napja erősebb lett. és májusba és júliusba volt 1 pár nap amikor ilyen barna jött. Mikor jön meg?

Figyelt kérdés
De hogy jöhetett meg mikor még soha nem volt véres? És júliusba volt az utólsó ilyen barna, akkor azóta miért nem jön semmi?És erre sok olyan visszajelzést kaptam, hogy akkor ez volt az első. És ha azt mondjátok, hogy nem soká megjön akkor mégis mennyi az a nem soká? Mikor jön meg?

2014. dec. 10. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A szőrt kozmetikus el tudja távolítani, majd ha megtanulod, hogyan kell, akkor megad is meg tudod csinálni egyedül. Ha izzadsz, akkor többször fürödjél le egy nap, valószínű, hogy idegesebb vagy az átlagtól, de ez majd később elmúlik. A havi így kezdődik, először barnás, utána néhány hónap múlva majd rendesen megjön.
2014. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi de én nem a szőr meg ilyenek miatt aggódom. Hanem az lenne a kérdésem, hogy mikor jön meg?
2014. dec. 10. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy holnap, de lehet hogy 3 hónap múlva. Ezt csak a szervezeted tudja, hogy mikor készült fel rá.
2014. dec. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké értem csak úgy körülbelül, hogy mikorra várható.
2014. dec. 10. 18:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg én a többi kérdésemre is szeretnék válasz kapni.
2014. dec. 10. 18:07
 6/7 anonim válasza:
Én is igy voltam nekem kb 3 hónapra rá jött meg de ez tényleg változó.
2014. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezt a fejedben lévő hormonok döntik el, amikor készen állsz rá akkor meg fog történni. Becsülöm a magabiztosságodat, én nagyon nem várom 12/L akár irhatsz privit is
2014. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!