Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom használni a...

PainInTheDarknesss kérdése:

Miért nem tudom használni a tampont?

Figyelt kérdés

Már régebb óta szeretnék tampont használni, mert kínosnak tartom a betétet, esetleg átlátszik a nadrágomon, vagy mikor az öltözőben öltözöm és sokkal praktikusabb. Kb 2 éve jött meg először és már rengetegszer próbáltam felhelyezni magamnak egy tampont, de rettenetesen fájt, minél beljebb volt, annál jobban és sosem bírtam teljesen fölnyomni. Figyeltem, hogy ne izguljak és nem is izgultam. Aztán mikor már nagyon nem bírtam, kihúztam (akkor volt a legfájdalmasabb) és kb fél/1 órán keresztül reszkettem és sírtam. Miért van ez?

13/L



2014. dec. 9. 23:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2-3 óránként cserélni szokták a tampont, semmi nem marad odabent... ellenben ha betétet használ az ember, akkor marad alvadt vér a hüvelyében, azért kell még menzesz után 1 hétig tisztaságit használniuk, mire kitisztul.
2014. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szűz lánynak miért nem olyan jó a tampon?
2014. dec. 15. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!