Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy éltétek az első...

Ti hogy éltétek az első menstruációtokat? Csak én vagyok ilyen depis?

Figyelt kérdés
Egyszerűen undorodok magamtól kivagyok hogy minden szünetbe a suliba a mosdót kell járnom, úgy érzem magamat mint egy pelenkás kisgyerek. Már van amikor a sírógörcs is rám jőn. 14/ l
2014. dec. 1. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha jól emlékszem én inkább örültem neki, hogy végre nekem is megjött és teljes értékű nő lettem.
2014. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A depresszió nálam is előjön, ha megjön. Majd elmúlik, ahogy a menses is ;)
2014. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért igy állsz hozzá? Mostantól képes vagy egy élet kihordasara es világra hozatalára. Es ez egy csodálatos dolog. A tested nem gyerek többé, lélekben még fel kell nonod a noi szerepre.
2014. dec. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ez nagy teher, hogy az iskola ritmusa nem alkalmazkodik az ember leányának egészségi szükségleteihez.

Nagyon fárasztó, igen. Én ilyenkor nagyon sok vért veszítek, és már pusztán ettől kimerült leszek.

Vegyél be C-vitamint, Vas-tablettát és magnéziumot!

2014. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az lesz a nagy teher, ha majd nem jön meg. A menstruáció természetes dolog, nekem fárasztó lenne minden hónapban ezen nyavalyogni.
2014. dec. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én már alig várom, hogy ne legyen meg, csoda, hogy élek még, annyira vérszegény vagyok emiatt. Nem járok munkába, nem is tudom, hogyan oldanám meg munka mellett, mert 5 napig gyakorlatilag nem tudok elmozdulni a WC mellől.
2014. dec. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt teher az első, ahogyan utána a többi sem. A hasam szokott fájdogálni, beveszek egy gyógyszert, utána el is feledkezem arról, hogy épp megvan.

24N

2014. dec. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

11éves voltam és örültem,mert az jelentette hogy nagylány vagyok már,érett.Minenki várta hogy megjöjjön,az érezte magát cikin akinek később jött meg,mert az nemileg fejlettlenek minősül,.


A 90%-éknak 11-12 évesen jött meg.


Még csak most jött meg?14 évesen?

Pedig 14 éves már nem kislány,felnőttesebben kellene kezelned.Nálad sokall fiatalabbaknak is megjött és mégis tudják kezelni,pár óránként amikor szünet van a suliba viszik a betétet 1 perc alatt kicserélik és kész is,mehetnek is tovább.Másnak ez nem olyan nagy ügy.

Mért fehér folyása is van mindnekinek!

Ott meg tisztasági betétet kell minden nap életed végéig használni és senki nem hal bele!


Túl dramatizálod!

Alapból ilyen lelkizös vagy?


Nem bántásból írtam a gondolataimat,de gondolkodj el rajta.Minden lány átéli.

2014. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez egy természetes dolog!Igen van hogy néha depis az ember,de nem ennyire!


Milyen nagy teher?

Jézusom,túl van dramatizálva az egész.


EGy orvos műsorban megmutatták hogy valójában mennyi vért is veszítünk és nem sokat,csak annyinak látszik,mivel megmutatták a tiniknek hogy milyen ha egyben van a vér úgy nagyon kevés és milyen ha szét van fröcsélve(persze nem vért locsáltak szét:-))és úgy látszott csak soknak.


Tök normális dolog ez,az anyám,nagy anyám idejébe meg csak watta volt és még sem haltak bele,most van betét,tampont sok féle!

A betétet sem kell minden órában cserélni!


És minden tanóra után meg van szünet,hagyjuk már ezt,aki dolgozik ott nincs minden órában szünet,hanem sokszor kettő van biztosítva a kaja szünet és általában engednek egy 10 perces kávé szünetet és mégis elég idő ez a cserére!

2014. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
18:28 igen sajnos minden tuldramatizálok nem tehetek róla de mindig attól félek hogy beázok még akkor is féltem a beázástol amikor kivolt zárva mert még akkor javába meg sem volt. Minden marhaságot bebeszélek magamnak pl félek hogy órán megcsörrwn a telefonom amikor tudom hogy otthol van és nincs is nálam. Mindig ia ilyen voltam és sajnos nem tudok mit tenni ellene.
2014. dec. 2. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!