Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden lánynak/nőnek a havi...

Minden lánynak/nőnek a havi megérkezésénél vannak labilis, rosszabb napjaik?

Figyelt kérdés

Mármint arra gondolok h nincs kedve bújni a másikhoz, kicsit kedvetlen meg olyan nem tom. Remélem értitek és a véleményetekre vagyok kiváncsi ezzel kapcsolatban!

u.i.: nem tudtam eldönteni meik kategórába rakjam a kérdést szal ezért nem kell furcsán nézni h itt van.


2008. aug. 15. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Hát ahány nővel eddig találkoztam, mindnek volt. Azért reménykedj, hátha te pont kifogod azt az egyet, akinek nincs.
2008. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
premenstruációs szindróma a neve, és nagyon sok nőnek van. Ilyenkor jobban esik a nyugalom, van aki még több figyelmességre vágyik van, aki inkább a magányra és sok csokira :). Amiatt sem túl jó ilyenkor a lányok hangultata, hogy fáj a hasuk, feszül a mellük, szóval tényleg kellemetlen.
2008. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

érdekelt mert bnőmnek nincs nagy kedve és azt mondta "sztem azért mert megjön a havi" és kiváncsi voltam erre.

2008. aug. 15. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Igen, de ez is havonta változó. Ez mind a hormonok játéka. Figyeld meg a barátnőd viselkedését és rájössz. Mensturáció vége felé kezd vissza térni a jókedv és a szex iránti vágy, ciklus közepén szexmániásak a nők(ekkor van a peteérés), és miután nem lett megtermékenyítve a petesejt, lassan elkezd készülődni a szervezet a vérzésre. És ekkor az állandó felpuffadás, fejfájás, és már elég erős görcsökkel küszködve egy férfinak sem lenne kedve jaj de boldogat játszani! És még ha ne adj Isten összedurrantok és rávágod hogy mi az, talán meg kell,hogy jöjjön az a legrosszabb! De az a legjobb ha megkéred a barátnődet, mesélje el neked, mit érez ilyenkor és milyen érzés neki. Én is ezt tettem, egy nyugodt napon elmeséltem a férjemnek, hogy mi játszódik le ilyenkor bennem, milyen érzés minden hónapban kb.2hétig görcsökkel küzdeni(mire megjön, amikor megvan, mikor elmúlik, na és a peteérés)és azóta nem tesz rá meg egy lapáttal olyankor. Sőt, olyan is volt hogy megkértem,szóljon rám ha már úgy érzi tényleg elviselhetetlen vagyok. Rám ez hatott, és akkor vettem észre,hogy hogyan viselkedtem. Szóval, nehéz ezt megmagyarázni, de hidd el nagyon rossz érzés, mikor olyan ideges vagy hogy szinte remegsz,és nem tudod hogy nyugtasd le magad. Még a szex sem segít. Remélem tudtam segíteni! Ja, és a banán nagyon kedvezően hat az idegekre. Vegyél a nődnek egy kiló banánt, és azt eszegesse. B vitamin tartalma jó az idegrendszerre, nyugtató hatású.
2008. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!