Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Testhőmérséklet 36 fok alatt...

Testhőmérséklet 36 fok alatt legalább másfél éve?!

Figyelt kérdés
Engem ez nem idegesített soha. Igaz, jobban fázom, mint mások, a kezeim általában jégcsap hidegek, de nem zavar különösebben. Ma viszont az egyik munkatársam megijesztett, hogy ez akár pajzsmirigy problémákra is utalhat. Igaz ez?
2010. jan. 28. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
ez sokmindenre utalhat, tényleg nem normális.
2010. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem már nagyon rég óta 34,4 körül van.. nem vagyok fázós tipus,a lábaim mindig hidegek,de sztem vérkeringés miatt,én nem foglalkozok vele,de sztem te menj el dokihoz egy kivizsgálás nem tart semmiből és meg is fogsz nyugodni(:
2010. jan. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 35,8 °C hosszú ideje már, nekem pajzsmirigy okozhatja, azt tudom, illetve a mozgásszegény életmód. Ha nincs más tüneted, csak a hőfokcsökkenés, akkor viszont semmi gond!
2010. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!