Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz előtti napokon nálatok...

Menzesz előtti napokon nálatok is előfordulnak falási rohamok, és olyan ételpárosítások, mint a terheseknél?

Figyelt kérdés

Egy ideje azt veszem észre magamon, hogy főleg mielőtt megjön 3-4 nappal falási rohamok jönnek rám esténként, ami nagyjából még nem túl extrém eset, mert több helyen olvastam már, hogy másoknál is előfordul. De olyat is esztek/párosítotok, amit máskor nem ennétek? Fagyi és szalonna egymás után, savanyú ubi és túrós bukta ciklikusan egymás után..

Néha elszörnyülködök magamon, hogy miket képes vagyok megenni, és bűntudatom is van utána..

Másnál is ilyen a helyzet ilyenkor?


2014. nov. 10. 18:19
 1/6 anonim válasza:
Igen! Én is is vagyok ezzel! Nagy falási rohamok törnek rám :)) és persze olyan ételeket kívánok meg, ami épp nincs otthon. Borzadalom! :D
2014. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igy igy ! A csokiautomataban levo összes csokit ki tudnám enni. :) :(
2014. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

JElen! :)


- nutellás kenyér, mézes tej, kakaó, édes-habos cuccok, de igazából a lényeg, hogy csokis legyen :D


Extrém párosítás nincs, én amúgy is össze-vissza kajálok:

- sült sonka/szalonna ÉS porcukor

- cukros bundás kenyér

- lekváros/nutellás lángos

- cukros rántotta

- ropi mézzel

- kolbász és csoki...

2014. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem már a menzesz előtt egy héttel elkezdődik az extrém cukoréhség, pedig amúgy elég jól elvagyok nélküle. Volt már olyan, hogy figyelmen kívül hagytam, és csak azért sem ettem cukrot... és erre kimaradt a menstruációm. Azóta inkább mindig azt eszem, amit megkívánok. :)
2014. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam is van. Fogyózom, de előtte 2-3 nappal megőrülök, csokik,töltött kekszek, fahéjas csiga, kókuszos csokis csiga , mézes kenyér szóval felfalok mindent.


Én tegnap ettem mézes kenyeret utána szalámis kenyeret majd darált cukros diót csokiszósszal leöntve végül 2 kávé.

2014. nov. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egész nap éhes vagyok, és megőrülök a kóláért (normál esetben nem iszok kólát)
2014. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!