Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért erőlteti az összes...

Miért erőlteti az összes nőgyógyász a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, de már szinte nekem kellemetlen, hogy a fájdalmas menstruációra fogamzásgátlót akarnak felírni állandóan. Mintha el se hinnék, hogy szűz vagyok.

Miért, és miért nem hajlandóak inkább cataflamot felírni helyette?

23/L


2014. nov. 6. 18:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mert látszatra (!) megoldja az összes problémát, a beteg kussban marad és örül, pár havonta visszamegy felíratni, a doki meg megkapja a jussát a gyártótól is. Ha megfigyeled, sok orvos minden egyes betegének ugyanannak a gyárnak a termékét írja fel, de persze "nem létezik ilyen, urban legend."

Meg mennyivel egyszerűbb felírni egy receptet, mint esetleg vizsgálatokra küldeni, megoldani a problémát. Az sok macera. Kár, hogy rendellenes ciklusra nagyon nem szabadna szedni.

Ja és sok helyen tényleg nem küldenek laborra. Négy orvos írta fel nekem szó nélkül, utána egyszer a házidokimmal tudtam volna csak kiíratni, és nem kaptam receptet, mert nem voltak meg a szükséges eredményeim. Adott beutalót és kiderült az is, hogy trombózishajlamom van... hát köszi.

Cataflamot is egyszerűbb háziorvossal íratni, bár esetedben mindenképp keresned kéne egy lelkiismeretes nődokit és kivizsgáltatni magad, 23 évesen már valószínűleg oka van, ha ennyire fájdalmas a menstruációd, hogy a mezei fájdalomcsillapító és görcsoldó nem elég.

2014. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%
Érdeke is fűződhet hozzá, meg gyorsan túl esik rajtad, jöhet a következő!
2014. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Írtam ide egy másik kérdéshez.

A hajfájáson nekem a cink tabletta segített.Hajhullás miatt szedtem aztán egyszer csak azt vettem észre hogy megjött a mensim fájdalom nélkül.Pedig addig a hasfájás mindig jelezte.


Remélem tudtam segíteni :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__63637..

2015. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!