Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jasminelle fogamzásgátló és...

Jasminelle fogamzásgátló és erőteljes fájdalom a megvonásos vérzés első napján. Normális lehet ez, vagy valami nincs rendben?

Figyelt kérdés

7. hónapja szedek Jasminelle fogamzásgátlót, és azt tapasztaltam, hogy ellentétben barátnőim tapasztalatával, nekem nem szüntette meg a fájdalmat a vérzés első napjára. Egy kicsit kevésbé fáj, de a fájdalomcsillapítóra így is szükségem van, pedig nem vagyok egy nyafogós minden hülyeségre fájdalomcsillapítót bekapkodós csaj. A mennyiség és az idő lecsökkent ez így oké.


Viszont mindenkitől azt hallom, hogy a fogamzásgátlónak meg kell szüntetnie a fájdalmat. Most kicsit elbizonytalanodtam. Még van 2 havi adagom, és utána megyek nőgyógyászhoz. Mindenképpen megemlítem Neki ezt, és biztosan kitalál valamit.


Szerintetek velem van valami baj, és ne várjak még 2 hónapot, hanem menetrenden kívül menjek orvoshoz, vagy ez így lehet rendben, és ráérek megvárni, hogy alapból is menjek?



2014. okt. 8. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szünteti meg mindenkinél a görcsöket, van, akinél csak lecsökkenti. Ami erősségben és időtartamában nálad is meg van, ahogy írtad.

A doki majd megmondja, kell-e másik vagy nem.

2014. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!