Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzem azt hogy alland...

Miért érzem azt hogy allandòan pisilnem kell?!

Figyelt kérdés

Nem olyan règ òta vettem èszre (1-2napja) hogy többet kell pisilnem a kelletènèl, elmú4lt èjszaka alig aludta , konkrètan akkor èreztem magam biztonsagban ha wc kozeleben volta, ilyen picit szuro csikes erzes kerulgettett, de inkabb csikis. Nem igazan akart jonni de vizelet de ennek ellenere felorankent ereztem. Mit gondoltok, csak szimplan felfazhattam es az okozza vagy valami komolyabb dolog?

Èrtelemes valaszokat koszi!

(Bocsi a helytelen irasert de tablageprol hajnali fel 4 kor a wcn ulve eleg nehezkes...:(:D



#felfázás #vizelet #àllandò pisilèsi èrzet
2014. okt. 27. 03:31
 1/5 anonim ***** válasza:
hany eves vagy ? nem vagy terhes veletlenul es nem tudsz rola? akkor is szokott jelentkezni az ilyen tunet . Ha felfaztal lehet attol is :)
2014. okt. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy terhes. Ezek abszolút a felfázás tünetei, én mindig fel vagyok fázva. :D Igyál cickafark teát, ülj kamillás fürdővízbe, és szedj tőzegáfonya kapszulát.
2014. okt. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván felfáztál.
2014. okt. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17eves vagyok:D a terhessegemnek annyi az eselye hpgy a szomszed kandur macska felcsinalt,szoval 0:) koszi a valaszokat😊😊 sima pickwick erdei gyumis forro tea is jo?! Nem tudok honnan gyogynovenyes teat szerezni sajnos:(
2014. okt. 27. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig minden élelmiszer boltban van! (2. vagyok:D) ugyanolyan dobozokban, mint a másik tea. :) De amúgy az is fontos, hogy sok folyadékot igyál, szóval ihatsz olyat is akár. Csak az nem hat arra, a cickafark kimondottan ilyen "női problémákra" van.
2014. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!