Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez folyton pisilnem...

Mi lehet ez folyton pisilnem kell? (többi lent)

Figyelt kérdés

Folyamatosan rohanok Wc-re mert sokszor és sokat kell pisilnem (egyszer kétszer van mikor kevesebb jön) többször becsurog a pisi egy két csepp. Pisilés után nagyon fáj a csiklómnál lévő rész végig. Mi lehet?

Előzmények:8 HÓnapja volt hólyagsüllyedésem, tornával és rengeteg vitaminnal legfőképp E vitamin sikerült helyreállítani de nagyon kemény 3hónap volt! Akkor rengetegszer rohantam pisilni. Illetve mikor 2 éve terhes voltam (sajnos 11hetesen elvetéltem) akkor volt az hogy folyamatosan egy két csepp pisi becsúszott és alig bírtam tartani!


2014. aug. 14. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet újra el kell kezdeni az a kúrát, amit régen csináltál. Az tud használni. Torna és vitamin...Nekem is ilyen volt, csak nekem nagyon korán kezdődött így megtudtam gyógyulni. Még pici voltam. Torna tud csak segíteni :))
2014. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű újra kijött, de mitől?
2014. aug. 14. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!