Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Végbélen keresztül hogy tud...

Végbélen keresztül hogy tud mgvizsgálni a nőgyogyász?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 21:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Azért hülyeség,mert nem így van,volt már szűz ismim és nem ugy vizsgálta meg,látszik,te nem voltál szűzen dokinál,akkor ne írj
2008. aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
Drágaszágom! Nem hülyeség igen is vizsgálnak így szűz lány estében. Azt,hogy hogyan történik nem tudom sajnos.
2008. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%

"Érdekességként megjegyezhető, hogy a szűzhártya nyílása igencsak változó méretű. Van olyan – még szexuális életet nem élt – lány, aki egy ujjal sem vizsgálható, másoknál viszont a nőgyógyászati vizsgálat kényelmesen elvégezhető."

dr. Bárány János

szülész-nőgyógyász

2008. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hétfőn voltunk anyámmal dokinál és ugy akart megvizsgálni. És ő gyermek nőgyógyász vagy mi.
2008. aug. 12. 20:42
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 évesen szüzen mentem nődokihoz, és megvizsgált végbélen keresztül. Szóval, van ilyen!
2008. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%
15 évesen először voltam nőgyógyásznál és végbélen keresztül vizsgált meg. Azt mondta hogy ugyan úgy kitapintja a dolgokat a petefészkek kivételével, azokat ultrahangon nézték meg. Felkent egy kis síkosítót és 2 ujjal megvizsgált. Ennyi, nem olyan nagy cucc az egész.
2008. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. aug. 13. 13:10
 18/22 anonim ***** válasza:
74%
így van, én 12 évesen voltam először, és engem is végbélen keresztül vizsgált meg.
2009. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
a pár hitetlenkedő hosszászólás írói valószínű csupán annyit tudnak a nőgyógyászról, hogy létezik:) nyugodtan megvizsgálhat végbélen keresztül is, nemcsak a szűzlányokat, tudtommal elméletileg ez a teljes nőgyógyászati vizsgálat része. kínos mivolta miatt azonban az orvosok nagy többsége átugorja. esetleg középkorú (és korban felfelé) nőknél alkalmazzák, különböző elváltozások feltárása céljából. személyesen is ismerek olyat aki átesett ilyen vizsgálaton, de elég csak körülnézni a neten, számtalan videót és leírást találunk melyekből kiderül, hogy nagyonis a nőgyógyász szakterülete az ilyen vizsgálat is.
2009. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
a kolegának, aki akkora "hanggal" állítja, hogy hülyeség, üzenem, hogy csupán egy konkrét eset ismeretére támaszkodva nem lehet általánosítani, ugyanis a vizsgálat orvostól és pácienstől is függ egyaránt. ilyen alapon én, aki olyan illetőt ismerek, akit végbélen keresztül vizsgáltak meg, mondhatnám, hogy márpedig csakis úgy vizsgálnak meg, és minden más módszer hülyeség. béke:)
2009. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!