Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem értem a dokimat. Tovább lent?

Nem értem a dokimat. Tovább lent?

Figyelt kérdés
3 héttel ezelőtt voltam vizsgálaton mert méhszájsebre gyanakodtam az is volt. Mondta, hogy 3 hét után találkozzunk és akkor megcsinálja a rákszűrést meg a fagyasztást és ír másik fogamzásgátlót és addig ne éljek szexuális életet. Visszamentem a fagyasztást nem tudta megcsinálni mert nem volt műszer...nem értem de mind1. Rákszűrést megcsinálta, csinált hüvelyi uh-t negatív lett írt egy gyengébb fogamzásgátlót és mondta 5 hét múlva jelentkezzek a leletért és akkor megcsinálja a fagyasztást. Rákérdeztem, hogy élhetek-e nemi életet és azt mondta minden további nélkül, nem fog befolyásolni semmit, nem lesz következménye az a pár csepp vér nem számít. De én meg úgy gondolom ez nem valami egészséges és nyilván nem normális dolog. Most tényleg élhetek nemi életet, hogy méhszájsebem van? Nem nagy a seb nagyon kicsi...de akkor is? 21/L
2014. okt. 10. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem volt műszer?

Hogyhogy? És legközelebb lesz?

2014. okt. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tul.képp rádbízta a választást, hogy élsz-e

nemi életet addig vagy nem - Tényleg fura

2014. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost!
2014. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik...most váltottam erre a dokira ebbe ez a vicc mert azt mondták hiperszuper nőgyógyász nincs is vele amúgy gond mert normális, nem fájt a rákszűrés se bezzeg az előzőnél úgy fájt azt hittem belepusztulok. Nem volt műszer és ha legközelebb megyek akkor lesz bár odatette, hogy "talán"...de 5 hét az baromi sok idő :( Ha nem lesz műszer akkor bemegyek a kórházba és ott biztos megtudják csinálni.
2014. okt. 10. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg sok idő -

Mondjuk jobb lenne, ha addig aszkétaéletet élnél

2014. okt. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!