Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az, hogy az...

Mitől lehet az, hogy az ágyékomnál a hüvelyem mellett hámlik a bőröm?

Figyelt kérdés
Szeptember 26. óta észrevettem, hogy bő darabos fehér folyásom van, és van egy jellegzetes szaga. Gyakori vizelési ingerem is volt és később az alhasam is fájt és néha csípett mikor pisiltem. Azóta megjött a menszeszem, de azért bejelentkeztem a nőgyógyászhoz, aki október végére tudott csak időpontot adni. Maszekhoz nem tudok menni. Elvileg akkor kellene újra megjönnie, szóval nem tudom, hogy el tudok-e menni. Ha menstruálok nem fog megvizsgálni. Most, hogy múlik el a menszeszem nem látom már a hámlást, de újra gyakran kell pisilnem és kicsit csíp közbe, mint felfázáskor. Mi lehet ez? A barátommal távkapcsolatban vagyunk, és nemsokára jön haza. Ne legyen szex köztünk igaz?
2014. okt. 7. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Urológiai rendelésre is elmehetsz, ha csíp, amikor pisilsz. Sokszor a nőgyógyászati és az urológiai problémák együtt járnak, az egyikből alakul ki a másik.
2014. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!