Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pattanás? 1 hete jelent meg a...

Pattanás? 1 hete jelent meg a hüvely mellett

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyjából 1 hete jelent meg a hüvelyem mellett a bőröm alatt egy pattanás szerű dolog,először kb borsó nagyságú volt,de mostmár cseresznye nagyságú! valaki segítsen! semmi bőrelváltozás nem érzékelhető,egyszerűen nagy és fáj a járás...
2014. okt. 4. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a Bartholini mirigy elzáródott és begyűlt, azért fáj. Menj el nőgyógyászhoz, pikk-pakk megolda és nyugi, nem fáj!
2014. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, csak nem kaptam rögtön időpontot, és mire elmentem a dokihoz már elmúlt, és meg se tudta mondani mi volt az...ez több mint egy éve volt, azóta nem volt ilyen.
2014. okt. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért nem tartom valószínűnek a bartholin mirigyet,mert úgy hallottam az csak akkor dugul el,ha jó a szexuális életem,én meg csak 15 éves vagyok és nem igazán van még szexuális életem :D
2014. okt. 5. 06:41
 4/7 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen, elmentem nődokihoz és kiderült a borotválástól van. Begyűlt valami mirigy. Még a járás is fájt. Több hét volt, mire elmúlt és a bőröm alatt volt. Nem borotválod?


Én azóta járok kozmetikushoz gyantáztatni.

2014. okt. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, el fog múlni magától.
2014. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pattanás lehet, ami magától elmúlik. Tartsd tisztán.
2014. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy valamilyen gyulladás,szóval kaptam rá krémeket meg gyógyszereket,és már jobban vagyok,de azért köszönöm!
2014. okt. 8. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!