Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor tampon vagy betét?

Most akkor tampon vagy betét?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy a atampon egészségtelen főleg éjszakára ,mert sokáig van bennünk és igy hamarabb elszaporodik a gomba,ráadásul én hajlamos vagyok a hüvelygombára :S!Most akkor mit használjak,egyébként tampont használok,betétet abszolút nem!Ha már kevés a vérzés,akkor tisztaságit teszek be estére,egyébként 2napig tart csak,de azért jó lenne tudni,mit ajánlanátok.Köszi a válaszokat!
2008. aug. 10. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
A betét sokkal higiénikusabb!
2008. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
78%
A tampon sokkal kényelmesebb, bár én is sok rosszat hallottam már róla, de nekem bevált, eddig szerencsére semmi gondom nem volt vele. A betétet nem szeretem, mert össze-vissza csúszkál, kényelmetlen, nem oda ragad, ahova kéne, nem szeretem.De szerintem ha neked se volt még semmi problémád a tamponnal, akkor használd tovább azt;)
2008. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Én is tamponpárti vagyok, 16 éve csak azt használok ( éjjel is )és sose volt tőle fertőzésem. A lényeg hogy a vérzésnek megfelelő méretűt kell választani, tiszta kézzel feltenni ill. levenni.
2008. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Csatlakozom az előttem szólóhoz én is 17 éves korom óta használom/most már 30 is elmúltam/ éjszaka is,és soha semmi bajom nem volt tőle.-szerintem kényelmesebb mint a betét,és nem gondolom hogy nem ugyanolyan higiénikus mint a betét.
2008. aug. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
A fiúkkal az irodában 3:2 arányban a tamponra szavaztunk.
2008. aug. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
81%
Szia!Én is hajlamos vagyok a hüvelygombára de mégis tampont használok,nem volt eddig nekem sem bajom tőle,kényelemesebb jobb,aztán ha netán úgy érzed attól lenne bajod akkor elmész orvoshoz vagy pedig csak betétet használsz,de szerintem nem lesz semmi bajod tőle neked sem úgy mint az előttem szólóknak sem.Üdv!Barbi27
2008. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 16 éve használok tampont, és semmi bajom tőle. A betét éjszakára kész rémálom, szerintem. Amúgy a betét sem túl higiénikus olyan szempontból, hogy amikor a vér elhagyja a testet, azonnal bomlani kezd a levegőben levő baciktól. A tamponnál legalább ez nincs.
2008. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!