Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásra milyen tuti házi...

Felfázásra milyen tuti házi tipjeitek vannak? A felfázás kihat a későbbi gyerekválalásra?

Figyelt kérdés

Elèg hamar felfázom de próbálom kezelni ennek ellenère. A derekam nem látszik ki,mindig vastagabb zoknit húzok a lábamra. Ha mègis felfáznèk cickafark teát iszok. Beveszek egy cèvitamint ès egy kicsit ès melegbe teszem a lábam akkor el is múlik. Nekem a felfázás során nem fáj a hasam vagy a vesèm,de a vizeletem csip ha pisilek ès pisilès után is megmarad a csipő fájdalom. Anyumnak nem nagyon merem mondani,hogy mi a helyzet,mert mivel gyakrabban előfordul a felfázás mindig haragszik. Meg szeretnèm próbálni az ülőfürdőt is :-)

17/L


2014. szept. 16. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Házi módszert nem nagyon tudok, de nekem a tőzegáfonya kapszula vált be. Egyik volt kolleganőmnek is csak az hatott. Bioboltban és patikában is kapható, erősíti a húgyutakat, a vesét, a hólyagot.
2014. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!