Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye biztos nem vizsgál meg a...

Ugye biztos nem vizsgál meg a nőgyógyász, ha menstruálok?

Figyelt kérdés
Azért megyek, mert július 7. után tegnap jött meg megint, és amúgy is rendszertelen. Leginkább beutalót akarok az endokrinológiára, mert a fogamzásgátlós próbálkozáson már túl vagyunk. Ugye tuti nem fog megvizsgálni?
2014. szept. 12. 09:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
Megmondod neki hogy megvan,nem szeretnéd ha vizsgálna.ennyi..egyébként egyszer voltam nődokinál,semmi bajom nem volt.kenetet kívánt venni a draga,s olyan béna volt,hogy vagy 2 dl vert vesztettem.ott beraktak betétet s szoltak a felettes dokinak.én meg kimentem s bőgtem,hogy milyen bena...azt hitte mrhszájsebem van.még szerencse hogy jott a baraton elém mert szédültem is a vizsgálat után.direkt tininődokihoz mentem.de ő sajnos nem ert rá.azóta inkabb csak a saját dokimhoz járok!nem tudom mi lesz ha végleg visszavonul.(21 voltam a kérdéses vizsgálat során,dokim 75.)
2014. szept. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi. Akkor mondom neki, hogy küldjön el... Ez megy 4 éve, de senki sem akart elküldeni, merthogy fiatal vagyok. Már herótom van a vizsgálatoktól. Mindig megvizsgál, sosincs semmi, mindig visszamegyek. Kicsit most már türelmetlen vagyok...
2014. szept. 12. 09:30
 13/18 anonim ***** válasza:
Menj el másik nőgyógyászhoz, ha a mostanival nem vagy megelégedve (persze az új doki is meg akar majd vizsgálni, ha úgy látja, hogy szükség van a vizsgálatra)
2014. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A kerületi SZTK-ban már voltam mindenkinél, még ez a doki a legnormálisabb, remélem most már csinál valamit. Mert magánorvosra jelenleg nincs pénzem.
2014. szept. 12. 09:41
 15/18 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

" meg amúgy sem borotváltam le"


Ez a legnyomósabb indok.

2014. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha volt előzetes vizsgálat, akkor most nem fog piszkálni. Laborra ad beutalót.
2014. szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ha múltkor alaposan megvizsgált, és most csak a szokásos beutalókért mész, és nincs panaszod sem...nem fog megvizsgálni.

Kértél időpontot? Nem tudsz mondjuk jövő hét elején visszamenni ha esetleg vizsgálna, ha ennyire zavar?

2014. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem vizsgált meg és nem adott beutalót sem, azt mondta kérjek a háziorvosomtól.
2014. szept. 12. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!