Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mai lányok miért várják az...

A mai lányok miért várják az első menzeszt annyira?

Figyelt kérdés
Mármint nem a 14-17 éves lányokra gondolok,mert az szerintem természetes ha már elkezd valaki 16 évesen mondjuk aggódni!De az ilyen 11 éves lányokra gondolok,hogy kiírják azt hogy nincs-e valami bajuk,hogy még nem jött meg nekik!!!És amikor megjön,akkor meg azt írják ki hogy nem merik elmondani az anyukájuknak!

2014. szept. 11. 06:15
1 2
 11/14 anonim válasza:

#10-es vagyok.

*fent a hónaljamon most kezd nőni a szőr.

KÖSZI A SEGÍTSÉGET előre is! :)

2014. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ok!de te (10-11 válaszoló ,te már nem ilyen 10-11 éves vagy hanem 14 leszel szóval már érthetőbb mint azok a fiatal lányok!! :)
2014. szept. 22. 18:09
 13/14 anonim ***** válasza:

Mert azt jelenti ha menstruálsz,hogy nemileg érett vagy,jobb fejlettnek lenni,mint évekkel lemaradni a többi lánytól.


Ma màr sok 11-12 éves lánynak megjön a mensije(én màr felnőtt vagyok,de mind àltalános,mind középsuliba ez volt az àtlagkor,csak pár csajnak jött meg 13 évesen és ő màr nagyon vàrtàk,kellemetlen volt neki hogy mindenki nagylàny csak ők nem)


A 13 éves kor az àtlag fejlettség végső hatàra,akinek lányként 13 éves kora utàn jön meg már kicsit későnérő,hiszen ha belegondolsz a lànyok előbb fejlődnek mint a fiúk és 13 éves,normál fejlettségű,magasságú fiúnak màr simàn lehet spermàja.


Mindenki érett akar lenni,nem akar lemaradni fejlődésben a többiektől!

A menstruálás normális,természetes folyamat alapból!

2015. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha 14 éves vagy és csak most kezdett el nőni a fanszőröd akkor nagyon későnérő vagy,az már 10-11 éveseknek nő.Simán későnérő vagy csak!


A mell méretét nem tudjuk örökölni a szülőktől.Anyu nagy mellű én korán értem,de àltalános után a mellem màr nem nőtt tovàbb 75\C és 80\B vagy C a méretem most.


Ên koràn értem 8;5 évesen mar a cicim megduzzadt(,de 9-10 êvesen szinte mindenkinek),szőr alul 10 évesen,mensi 11 évesen,de mellem nem lett nagy.


De én még melles ballerinát nem igazán làttam


Bíztosan nem sokà megjön a mensid,csak ki kell várni

2015. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!