Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt az első terhességre...

Mi volt az első terhességre utaló jeletek? Kivéve az elmaradt menzeszt.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy kezdödött,hogy fogfájás,de isszonyatossan fájt az összes.Aztán jött a hányinger,de ez sokáig meg is maradt.És jött a rengeteg édesség evés.Nálam így volt.

Ja meg nem bírtam a különböző szagokat,illatokat.

2009. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt kivéve nagyon fájtak a melleim,de nekem mindig fájnak mielött megjön,úgyhogy úgy gondoltam azért. Na a menzeszem nem jött meg,a melleim még mindig fájnak... =)
2009. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne röhögj ki: a tüsszentés! :)

Mensi kimaradása előtt pár nappal kezdtem el. Mondtam is mindenkinek: remélem nem pont most sikerült, mert náthás leszek!

De a terhességtől lett a nyálkahártyám sokkal érzékenyebb, a mai napig sokat tüsszögök, zsinórban többet is. Azelőtt szinte soha, csak megfázás esetén.

:)

Üdv 30 hetes

2009. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mensi nem volt mérvadó, mert a gyógyszer abbahagyása miatt nagyon rendszertelen lett. Nekem az első jel a mellem növekedése és hogy marha érzékennyé vált. Meg az állandó éhségérzet! Ez úgy a 4-5. hét körül. Aztán később jött a rosszullevős időszak.
2009. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem menszi kimaradás előtt hányingerem volt a kedvenc kaukázusi kefírtől, majd iszonyat fáradtság tört rám, ami furcsa volt, mert én elég aktív ember vagyok.


A tüsszentés nálam olyankor jött elő, amikor nagyon hányingerem volt, mindig azt hittem, most visszajön valami, de aztán csak egy sorozat tüsszentés lett a vége.-

2009. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jeee! Azt hittem hülyeség, te látom nem. BEGYULLADT a fogam, naagyon fájt.

+egy csepp vér a nemvárt előtt két nappal. Semmi más. A cicis dolog a 8-9ik héten jött.

2009. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem nem volt semmi testi tünetem az elmaradt menszeszen kívül, csak mérhetetlen fáradság és aluszékonyság. Képes voltam egyik percről a másikra minden átmenet nélkül elaludni a fotelben filmnézés közben:)!
2009. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó étvágy(!), puffadás, enyhe mellfeszülés.
2009. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Az hogy nem volt folyásom, olyan száraz voltam mint a szahara! De amikor lett egy + tesztem, akkor már jött folyás is. Mell feszülés is volt, de mensi előtt is volt.
2009. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyatos hasgörcs :S

Két terhességem volt, mindkettő így kezdődött, kb 12-13 nappal a fogantatás után. A 2-diknál már erről ismertem fel :)

Olyan volt, mintha egy mensigörcs keveredett volna egy gyomorgörccsel. Biztosan tudom, hogy nem volt pszichés, mert szentül hittem a 2-diknál, hogy nem lehetek terhes (20. napon voltunk először együtt aban a ciklusban).

2009. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!