Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt az első terhességre...

Mi volt az első terhességre utaló jeletek? Kivéve az elmaradt menzeszt.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 19:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hello!En azt hittem,hogy felagyok fazva,mert meg ejszaki is ki kellett mennem pisilni!Aztan amikor a mensim is kimaradt,akkor azt gondoltam,hogy nagyon felvagyok fazva,es igazabol szamitottam is ra,hogy nem fog megjonni!De a biztonsag kedveert mielott dokihoz mentem,csinaltam egy tesztet,hogy kizarhassam a terhesseget!!De nem jott be:)Vagyis eppen,hogy bejott,mert terhes voltam!!:)Azota a kis fiam mar 6honapos:)
2009. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felkeltem ,vagy hirtelen felálltam a hasam két oldala húzodott, gondolom a szalagok nyúltak.
2009. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hirtelen, nagyon látványosan nőtt meg a cicim, állandóan hányingerem volt, és a húsra rá sem bírtam nézni. A hányás és a húsundor az első 3,5 hónapban megmaradt. A mensim rendesen megjött, de a tünetek miatt csináltunk tesztet, ami szerencsére pozitív lett. :) Azóta már 24 hetesek vagyunk. :)
2009. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem semmi nem volt az elején. Az első terhességi tünetem az volt mikor megmozdult a bébi :) Furcsa volt nagyon. :)

2009. ápr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!