Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mai lányok miért várják az...

A mai lányok miért várják az első menzeszt annyira?

Figyelt kérdés
Mármint nem a 14-17 éves lányokra gondolok,mert az szerintem természetes ha már elkezd valaki 16 évesen mondjuk aggódni!De az ilyen 11 éves lányokra gondolok,hogy kiírják azt hogy nincs-e valami bajuk,hogy még nem jött meg nekik!!!És amikor megjön,akkor meg azt írják ki hogy nem merik elmondani az anyukájuknak!

2014. szept. 11. 06:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig, minden korban így volt, nem új dolog ez, csak most, hogy ki lehet tenni az internetre, jobban szembetűnik.
2014. szept. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem A Mai Lányok, hanem a mindenkori buta kislányok. Régen is volt ilyen, csak ha szóban nyavalygott valaki a "mensi"-jéről, az nem volt ennyire feltűnő.
2014. szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a 12 évesek azt hiszik hogy ettől már nagylányok lesznek ezért várják. Ez teljesen normális, én is vártam, csak aztán amikor kicsit érettebb lettem rájöttem hogy nem a legjobb dolog.
2014. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak ma van így hanem korábban is így volt,mert azt jelzi hogy ők már nemileg érettek,már fejlettek,ez olyan mint amikor már végre nem lapos a cici,már egy kicsit meg van duzzadva.


Azért nem merik elmondani mert van hogy nem is olyan a kapcsolat az anya és a gyerek között,mert sokszor az anyuka nem tudja a száját tartani és mindenhol elmeséli,nálunk munkahelyen is elmesélgették,meg ez egyéb fejlődési ütemet is és nem csak a lány gyereknél,na most ki akarná főleg ha kicsit később érik hogy erről más is tudjon,aki meg otthon elszólhatja magát és ha van annak is gyereke akkor meghallhatja,hát ilyen is volt a munkahelyen.


A mensi az nemiérést jelzi,hogy már nem kislány.


A fiúk meg azt várták régen hogy legyen fanszőrük,mert az a férfiasodás jele volt,az volt ott a ciki aki még csupaszka volt,mert az még kisfiús,és 13-14 évesen ez nagyon ciki ha még ez a helyzet,mert már 6. osztályban normál fejlettségű fiúnál bekövetkezik ez a változás és ciki ha valaki lemarad ebben.

2014. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!! :D
2014. szept. 12. 14:31
 6/14 anonim válasza:
Én egyszerre vártam, és egyszerre nem. De inkább nem. Szerintem csak félnek. Hogy mi lesz ha a suliba észreveszik a nadrágján a piros foltot.
2014. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha fel van világosítva egy lány már korán,és mindig van nála betét akkor igen kicsi az esélye hogy átázzon a suliba.
2014. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én egyáltalán nem vártam.Sőt. inkább tartottam tőle de bekövetkezett.És hát mit ne mondjak eléggé megnehezíti az életem ugyanis még csak 12 éves vagyok
2014. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vártam nekem az első és az összes többi is rosszkor jött meg.(nyaralás,tábor,osztálykirándulás,stb..).Mikor 13-14 körül voltam én is vártam de bem azért mert nagylány akartam lenni hanem mert kivétel nnékülminden osztálytársamnak megjött és folyton ezzel cukkoltak hogy éretlen vagyok pedig egyáltalán nem tehettem róla..azért kicsit furi volt úgy otthqgyni az általábos iskolát hogy még mindig nincs meg de utána már egyáltalán nem vártam és úgy egy évre rá meg is jött pedig akkor már azért imádkoztam hogy minél később
2014. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én lassan 14 leszek.Nagyon várom már ,hogy "nagy lány" legyek.De,ami miatt legjobban várom az az,hogy egyedül nekem nem jött meg az osztàlyban.Emiatt cikiznek meg azért mert az én cicim kisebb mint az övék(mivel egyedül én nem hordok push-upot).SEGÍTSÈG!!!Kérlem,aki megtudja saccolni ,hogy kb. mikor jön meg írjon PRIVÀT ÜZENET!Szóval,kb.2éve van folyàsom,azóta nő a cicim.Alul szőrös vagyok lent csak most kezdett el nőni,5éves korom óta balettozok,anyának és mamának 12évesen jött meg.Esetleg valami gyógy mód?
2014. szept. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!