Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi fog történni a nőgyógyászná...

Mi fog történni a nőgyógyásznál, ha ilyen problémával keresem fel?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 5 hónapja nem jött meg a menstruációm (elég stresszes időszakon vagyok túl és fogytam is kb. 5 kg-ot, de ezt el is fogom neki mondani). Terhesség 100%-ban kizárható. Hogyan fog megvizsgálni? Voltam már nőgyógyásznál, csak eléggé félek elmenni emiatt hozzá...
2014. szept. 9. 19:59
 1/3 anonim válasza:

nekem, mikor rendszertelen volt a menstruációm, és volt, hogy ki is maradt, akkor csinált hüvelyi ultrahangot, hogy kizárja a petefészekcisztákat. lehet, hogy sima UH-val is elég másoknál, nem tudom, mert engem a hátrahajló méhem miatt mindig azzal vizsgált, bármi volt.


és kaptam valamilyen gyógyszert, aminek most nem jut eszembe a neve, sárgatesthormon-szerű készítmény, és ezt kellett szedni X ideig, ez "meghozza" a menstruációt.

voltam vérvételen is, hogy a hormonjaimmal minden rendben van-e.


ha csak a stressz miatt volt, és nem szervi/hormonális okok miatt, akkor helyre kellene álljon a ciklusod magától is, orvosi segítség nélkül. remélem, minden rendben lesz.


23L

2014. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hüvelyi UH biztosan lesz.
2014. szept. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na voltál?
2014. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!