Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van még valaki, aki mindig...

Van még valaki, aki mindig telihold idején menstruál?

Figyelt kérdés
Kb fél éve figyeltem meg, hogy bizony mindig telihold idején jön meg. Nagyon érdekes egybeesésnek találom. Van még más is (itt), akinek ilyen a ciklusa?
2014. szept. 8. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
apály-dagály :-D
2014. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29napos egy Hold-ciklus, így nem annyira meglepő.
2014. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez tök jó -
2014. szept. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elég sokan, mivel a normális ciklus hossz 28-29 nap. Ha csak azt nézed, hogy hány menstruáló nő van, csak ebben az országban és hány ciklusának kezdete jut a hold ciklus mindannapjára.... De tedd fel az ezotéria rovatba a kérdést ott pár okos majd biztos belemagyaráz neked valami szépet.
2014. szept. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kell belemagyarázni semmit. Én csak annyit kérdeztem, hogy van-e itt még ilyen nő, mert szerintem tök jópofa és különleges.
2014. szept. 9. 08:47
 6/6 anonim válasza:

Szia,


Ez egy nagyon jó cikk: [link]


Tulajdonképpen nagyon is nagy hatással van a Hold ciklus a menstruációs ciklusra ahogy ezt már évezredek óta tudták.


Érdekes, hogy a vizeinket is a Hold ciklus befolyásolja, nyilván nem meglepő hogy ránk is hatással van. :)


Üdv.,


T

2019. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!