Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha egy lány 40-45...

Az normális ha egy lány 40-45 naponta menstruál? (Többi lent)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. 12 éves korom óta menstruálok és kb most állt be... A gond az, hogy 40-45 naponta van 7 nap átlagosan. Voltunk nőgyógyásznál vérvétel is rákszűrés is és semmi bajom elvileg. (Már 1x jártunk nála, ugyanezeket a teszteket csinálta meg és akkor is minden normális volt) Szerintetek ez most mit jelent? Ez most probléma? A barátnőim nagyon meglepődtek mikor elmondtam nekik és szerintük nem normális... Nagyon meg vagyok ijedve.

2014. júl. 12. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
:) Én 45-60 naponta menstuáltam, egészen a szülésig! És 30 fölött szültem. Azóta beállt teljesen magától 31 napra. Nekem sem volt semmi bajom, és látod, még gyerekem is született. :) Nincs okod semmi aggodalomra, főleg hogy ki is lettél vizsgálva. :)
2014. júl. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszönöm! Hónapok óta pánikban élek aztán most elhatároztam, hogy megkérdem itt! Még egyszer nagyon köszönöm! :)
2014. júl. 12. 01:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy rendszeres legyen
2014. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg ha kivizsgáltak és nem találtak semmit, akkor

nincs is semmi

2014. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!