Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel érdemes orvoshoz menni,...

Ezzel érdemes orvoshoz menni, vagy majd átszakad?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan egy éve élünk szexuális életet, előtte pedig szűz voltam.

A problémám az, hogy így majdnem egy év után is megvan a szűzhártyám, viszont a legutóbbi 3 alkalommal vérzett, vagyis egy picit szakadt, de még mindig ottvan.

(a hüvelybemenetem bal oldalánál van, és kettéválasztja a hüvelyem azon részét. [link] kb ilyesmi, csak oldalabbra)

Érdemes elmenni orvoshoz, vagy ha már szakadozik, akkor várjunk, mert majd megoldódik?

Elég kellemetlen, mert nem egy két csepp vér jön, hanem elég sok, megtelik kb 5-6 zsepkendő a véremmel.



2014. szept. 6. 16:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemes dokihoz menni, mert csak kellemetlenséget okoz, nekem is kicsit nehezen tűnt el, de megoldódott magától. :) Amúgy mindig ilyen volt a szűzhártyád? Hány éves vagy?
2014. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok.

Igen, mindig ilyen volt, már akkor észrevettem ezt a rendellenességet, mikor elkezdtem tampont használni, és néha "beleakadt", és nehéz volt kihúzni.

Eddig sosem vérzett, és tűnt úgy, mintha el akarna szakadni, viszont most elkezdett fokozatosan.

2014. szept. 7. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!