Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel érdemes orvoshoz menni,...

Ezzel érdemes orvoshoz menni, vagy majd átszakad?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan egy éve élünk szexuális életet, előtte pedig szűz voltam.

A problémám az, hogy így majdnem egy év után is megvan a szűzhártyám, viszont a legutóbbi 3 alkalommal vérzett, vagyis egy picit szakadt, de még mindig ottvan.

(a hüvelybemenetem bal oldalánál van, és kettéválasztja a hüvelyem azon részét. [link] kb ilyesmi, csak oldalabbra)

Érdemes elmenni orvoshoz, vagy ha már szakadozik, akkor várjunk, mert majd megoldódik?

Elég kellemetlen, mert nem egy két csepp vér jön, hanem elég sok, megtelik kb 5-6 zsepkendő a véremmel.



2014. szept. 6. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális h 1 év nemi élet után vérezzél. Menj orvoshoz.
2014. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem sem normális. Menj el dokihoz.
2014. szept. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De ilyenkor átvágják, vagy mégis mitörténik?

Annak akinek teljesen bevan nőve, tudom hogy lézerrel távolítják el, de mégis mire számíthatok??

2014. szept. 6. 17:24
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, akkor az orvos érzéstelenítés mellet átvágja, vagy eltávolítja.

Szerintem mindenképp keress fel egy nőgyógyászt, mert a rendszeres sérülések és hegesedések nem hiszem hogy hosszútávon jót tesznek.

2014. szept. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nemtudom mennyire rendszeres, mert csak az utóbbi 4 alkalomból háromszor történt ilyen, előtte soha.


De amúgy mindenképp felkeresek, csak nem sztk-s helyen szeretném, a magánorvos meg nemtudom mennyiért csinálná, szóval mindenképp utána kell érdeklődjek

2014. szept. 6. 19:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Eltávolították a képet, vagy csak én vagyok béna, hogy nem tudom megnyitni?
2014. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem, nekem sem hozza be, nem tudom miért, pedig csak egy rajz :o megpróbálom mégegyszer : [link]


Ha most sem, akkor itt az utolsó előtti : [link]

2014. szept. 6. 20:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy a hártya vérzik?
2014. szept. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a szűzhártyád vérzik, egy év rendszeres nemi élet mellett kétlem, hogy ott lenne még. De bármi is, mindenképp orvos, mert a szex alatti/utáni vér (hacsak nem járóképtelenségig d.g) nem normális.
2014. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De igen, 1000% hogy a szűzhártyám.

Mivel megnéztem kistükörrel, és pont olyan mint a képen, csak sokkal oldalabbra, és egy részen már csak egy vékonyabb "bőrke" tartja ott, de még mindig nem szakadt el.

Az biztos, hogy az.

2014. szept. 7. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!