Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fontos, hogy mindig intim...

Fontos, hogy mindig intim mosakodót használjon egy nö?

Figyelt kérdés
Van amikor nem veszek, hanem sima Dove tusfürdövel mosom, ez baj?? (Nívea intimó párti vok)
2008. aug. 7. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egyáltalán nemm baj, van h én is sima tüsfürdőt használok
2008. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos, sőt, a legtöbb nőgyógyász azt vallja, hogy elég a sima víz, nincs szükség semmi másra. Nem beszélve arról, hogy ezek a készítmények mind szívódnak fel a szervezetbe. Tusfürdő, krémek, minden. Ezért ha használsz is bármit, csak módjával, mert ezek is elősegítik a daganatos megbetegedést hosszútávon.
2008. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a savas ph fenntartása érdekében fontos, mert a szappanok és tusfürdők lúgos kémhatásuak.
2008. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem!! Én úgy tudom teljesen felborítná a kialakult egészséges ph-t és megöli a hasznos bacikat. Persze ha néha használod az nem árthat, csak ne minden nap. Ha nagyon zavar az intim területek szaga, folyás stb inkább használj tisztasági betétet vagy ha szükséges intim törlőkendőt.
2008. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
A 2. és 4. Válaszolóval értek egyet, mert a tusfürdők és szappanok többsége szárító hatású, ezért egészségtelen. A Nívea intimó tökéletesen megfelel, napi max. egyszer, kis mennyiségben.
2008. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!