Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik intim mosakodót ajánlan...

Melyik intim mosakodót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem akar elmúlni a gombám és anyukám azt mondta, hogy csak sima vízzel mossam vagy intim mosakodóval.
2011. jún. 25. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Dm sajátmárkása, vagy a (Dove?Nivea?) Intimo-ja is ugyanolyan jó.

Segíthetne még az intim zuhany is, patikában kérdezz rá.

2011. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha gombafertözésed van, akkor az csak úgy múlik el, ha elmégy orvoshoz és megfelelö módon kikezelteted, attól, hogy mivel, illetve mivel nem mosakodsz, biztosan nem.


De az intim mosakodóktól nagon sokan kapnak fertözést, és inkább hajlamosit a gombára, nemhogy elmulasztaná. (Keress rá itt is, sokan irták, hogy amig használták, nem jöttek rendbe, csak amikor elhagyták)


Szóval elöször irány az orvos, utána meg normálisan -szappan-viz - tisztálkodj.

2011. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dokinál voltam csak nem tudom mivel mosakodjak, hogy ne jöjjön vissza.
2011. jún. 25. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaza van Anyukádnak! Viszont intim mosakodót sem lehet naponta használni, csak maximum hetente 1-2 alkalommal. Puncira legjobb a sima meleg víz.
2011. jún. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hetente néhányszor használok intim mosakodót(Avon), nekem egy tisztaság érzetet ad, de a gombák megelőzéshez szerintem nem sok köze van.
2011. jún. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon tudom neked ajánlani a Saforelle-t!!! Gyógyszertárban lehet kapni.
2011. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!