Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida diéta?

Candida diéta?

Figyelt kérdés
Tud valaki ajánlani ami árban jó étrend,és hatásos.
2014. aug. 25. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne fogyassz cukrot, alkoholt, élesztős kajákat, finomított lisztet. Egyél zöldségeket, fehér húsokat, kevés gyümölcsöt.Én kenyér helyett korpovitot eszem.
2014. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2014. aug. 25. 14:30
 3/4 anonim válasza:

én most ilyen lidlben kapható stop cukor kekszet eszek, meg jókenyér márkájú rozskenyeret, 23-án kezdtem el.

na meg sok zöldséget, gombaölő fűszereket(bazsalikom, kakukkfű, rozmaring, stb), minden nap élőflórás joghurtot, azt inkább a pennyben szoktam venni. szóval még én is keresem, ami igazán jó. na meg gyógyteákat, kamillát, csalánt, de én teljesen maradni is szeretnék véglegesen ennél az életmódnál, nem szeretnék többet felfázással küszködni. meg hát amúgy is 4-5-6 hónap legalább amíg bevállik ez az egész, annyi idő alatt meg már bőven megszokom. amúgy nagyon jó dolgokat olvasgathatsz candida ellen a femina.hu-n, ha beírod a keresőbe a candida szót, illetve [link] oldal is rettentően jó! sok sikert neked is! :)

2014. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és viszont kívánom!Szurkolok :)
2014. aug. 25. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!