Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok, ti is beszámoltok a...

Csajok, ti is beszámoltok a havi ciklusotok minden részletéről a párotoknak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Sőt ,arról sem, ha épp megvan (hacsak észre nem veszi). De miért is kéne?
2010. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
nálam tudja, mikor jön meg, így nem kell beszámolnom róla:) de amikor megjön, mindig mondom neki azért, mert nagyon görcsöl a hasam olyankor, és jót tesz, ha simogatja a meleg kezével:)
2010. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
ahh nem, ezt megbeszelem a barinoimmel. Max elmondom, h epp faj a hasam és hogy megvan, de azert nem megyek bele a reszletekbe
2010. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
minden részletét nem, max közlöm vele azt h ekkor és akkor megfog jönni.
2010. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen részletei vannak azon kívül, hogy megjön? :D
2010. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
én annyit szoktam mondani neki, hogy megjött (ha még nem jött volna rá az előző napi hisztikből :D)
2010. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azért napról napra nem számolok be neki mindenről, szerintem, fölösleges is lenne. Nem titok, hiszen vele is meg szoktam beszélni, hogyha mondjuk nem állok le a gyógyszerrel szünetet tartani, mert pl. utazunk el, ünnepek vannak, stb. Amikor éppen gyógyszerszünetes hónapot tartok, akkor szoktunk beszélni arról, hogy mikor kell vigyázni.
2010. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Jah, persze...

"Édesem, képzeld, ma megjött és a bugyim tocsogott a vértől. Pár hüvely puki is kijött közben, meg ilyen tömény vér szagom van most. Persze eleinte ilyen barnás színű volt és kicsit ragacsos, töményebb. De most már piros vér jön, mint a Niagara."


Ritka szexinek tartana ezek után...

Bőven elég az is, hogy "Drágám, megjött, úgyhogy most egy pár napig nem szeretkezünk majd"

2010. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Van amikor észre sem veszi,én meg nem mondom.Minthogy nem előtte gyantázok,borotválok.Elég illúzióromboló lehet.
2010. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Gyakran magam is elfelejtem hogy épp azok a napok vannak.

Csak az emlékeztet rá amikor - nagyritkán - hirtelen a semmiből elkezd úgy görcsölni a hasam, hogy nem bírok mozdulni :DDD az szép. Bár én akkor se szólok semmit csak magamba roskadva ülök könnyes szemekkel. Ha kérdezik mi bajom már szólni se tudok csak intek, hogy egy pillanat. Így belegondolva szerintem jobb lenne közölni nehogy rámhívják a mentőt :DDDD

2010. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!