Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvelygombára mit...

Visszatérő hüvelygombára mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és két éve van gombám, antibiotikum miatt. Szűz vagyok, úgyhogy pár miatt nem lehet. Voltunk már rengeteg orvosnál, kül. gyógyszerek, kúpok, cseppek, krémek,diéták, de egy hó után visszatért. EL vagyok keseredve, hiszen ha eljönne az alkalmas időpont a szexrenem merném... Mit ajánlotok? Romokban vagyok már miatta.

2014. aug. 19. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Vércukroddal minden rendben?

Használtál flóra-visszaállítót?


Jó lenne áttérned szénhidrátszegény diétára.

2014. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltam a diétát, nincs bajom. Flóra visszaállítót is szedtem, a cukromról nem tudok semmit, majd megnézetem akkor!
2014. aug. 19. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Előre is bocs, nem akarlak hülyének feltüntetni, csak már futottam bele itt ilyen hibába. Szóval a probiotikumot szájon át beszedted vagy hüvelyit alkalmaztál?


A diétát meddig csináltad? Pár hónap kell, hogy érződni kezdjen a hatása, és min. egy évig kell még folytatni, miután úgy érzed, teljesen eltűnt a gombád.

2014. aug. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!