Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érintésre fájdalmas mellbimbó,...

Érintésre fájdalmas mellbimbó, ritkán apró szurkáló fájdalom? Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Másfél héttel vagyok a menstruáció előtt, két nappal ovuláció után. Fogamzásgátlót nem szedek, óvszerrel védekezünk a párommal és terhes nem vagyok. 3 napja érzem tapintára kizárólag a mellbimbómban a fájdalmat. Olyan mint menstruáció előtt egy kicsit mintha olyan feszesebb is lenne a mellem, talán. Lehet ez az ovulációtól vagy más probléma lehet? Eddig még nem éreztem csak mensi előtt ilyet....aggódnom kéne? Mi lehet?
2014. aug. 19. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez teljesen normális, nekem is szokott fájni menstruáció előtt.. és az a másfél hét nem valami sok idő :) szóval szerintem nem kell aggódni :)
2014. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi jelentősége, lehet az ovulációtól is. Nekem is egyszer csak elkezdte valamikor 26 éves koromban, addig sosem fájt semmikor. Azóta vérzés előtt még idegbajos is vagyok, pedig régen sosem voltam hárpia.

Ja és nekem sem minden hónapban jelentkezik a mellfeszülés, van amikor elfelejti.


Hát ez van. Öregszünk... :-)

2014. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást:) Lehet hogy csak túl aggódok minden ilyen dolgot:)
2014. aug. 19. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!