Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már tegnapelőtt is, ha feltett...

Már tegnapelőtt is, ha feltettem egy tampont, akkor véres lett, de ha nem teszek, akkor magától "nem jön ki" a vér. Miért? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés, tudom, de szeretném már ha megjönnie. Eddig nem volt ilyen panaszom, 27 vagyok.
2008. aug. 6. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, hogy a menzesz olyan kevés vérveszteséggel jár, hogy "magától nem jön ki", ezt a népnyelv "barnázásnak" hívja. Velem is előfordult már egyszer-kétszer, a doki szerint teljesen normális, főleg, ha fogamzásgátlót szedsz.
2008. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mensi előtt vagy utána még,vagy már nagyon kis mennyiségű "cucc" van benned,és tényleg ez a "barnázás",ahogyan az előttem levő válaszolta.Ha nem teszel fel tampont,akkor is távozott volna belőled,csak egy kis barna paca formájában.
2008. aug. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én olyankor már nem pocsékolom a tampont hanem a tisztit teszem beé s majd kijön igaz vmior regge beteszem és majd csak késő délután jön ki .de kényelmesebb mint 10 vagy akár 14óráig tampon legyen bent vagy többször cseréljem (pocséklás)
2008. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!