Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnapelőtt lefeküdtem egy...

Tegnapelőtt lefeküdtem egy sráccal, ettől van hólyaggyulladásom?

Figyelt kérdés
Borzasztóan fáj, ha pisilek...
2009. jan. 9. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Felfázás.

Nemhiszem hogy attol van hólyaggyulladásod mert lfeküdtél valakivel.A Hugyhójagod és a hüvelyed két külön helyen van.Egyértelműen felfáztál.

2009. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hülyeséget írt az előző!

igen, lehet ettól hólyaggyulladásod. a hüvelyből simán átjutnak a kórokozók a hüvelyedbe, mivel nagyon közel van a 2 egymáshoz. én is kaptam már el így hólyaggyulladást, és ezt több urológus és nőgyógyász is elmondta.

a bakteriális fertőzésen kívül még mechanikus úton is kialakulhat gyulladás, hiszen a hólyag a hüvelyed mögött van közvetlenül, és ha hevesebb a szex, akkor az erősebb nyomást gyakorol a hólyagodra is, és bedurranhat könnyen. ezentúl vigyáznod kell, mert lehet hogy ezentúl hajlamos leszel rá a későbbiekben is.

menj el urológushoz, antibiotikumot fog adni, amitől gyorsan elmúlik ez a kellemetlenség. ezenkívül ellát tanácsokkal a kiújuló fertőzése-gyulladások kivédése érdekében.

2009. jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!