Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyaggyulladásom van (ami...

Hólyaggyulladásom van (ami vérzett is). Használhatok így tampont? Gondolom nem. Mennyi idő után használhatok majd?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne használj most. Próbálj minél jobban vigyázni magadra. Tudom, meleg van, kényelmetlen a betét stb., de inkább többször tusolj, vagy töröld át magad törlőkendővel.

Ha teljesen meggyógyultál akkor újra használhatsz tampont.

2009. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne használhatna? A tampon a hüvelybe kell nem a hugycsőbe..szerintem ha nagyon odafigyelsz a higiéniára akkor használhatsz.
2009. júl. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, bocs de butaságot írtál. természetesen valóban nem a húgycsőbe tesszük a tampont (sztem a kérdező sem oda teszi) de ha előzőleg hólyaggyulladása volt valakinek vagy hajlamso rá akkor azért nem javasolt a tampon, mert a hüvelyben lévő tamponon olyan anaerob bacik szaporodnak el minden esetben, ami a hüvelyen át a húgycsövet és így a hólyagot is fertőzheti az arra hajlamos embernél. ja és ezt nem a kisujjamból szoptam, hanem több urológus és nőgyógyász is elmondta nekem (én is hajlamos vagyok hólyaghurutra.
2009. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ok, én is egészségügyis vagyok, szóval tudok pár dolgot. De ezért írtam a megfelelő higiéniát és ha 3 órán át van bent csak,nem hinném,hogy annyi idő alatt kialakítana egy fertőzést. Amúgy nekem soha nem volt még ilyesmi bajom, szerencsés vagyok. Szóval lehet akkor nem kéne, ha te ilyen vagy. Rossz lehet nagyon.
2009. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem fogok használni most egy jó darabig, mivel január óta szenvedek ezzel, így jó lenne már ha véget érne.

Második: tulajdonképpen én a méhszájseb miatt gondoltam hogy nem lehet, mert azt tudom hogy kidörzsölheti a tampon..legalábbis ezt hallottam.

2009. júl. 7. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!