Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Milyen tornát végezzek,...

SOS! Milyen tornát végezzek, ha változókorban vagyok, és szaladnak fel rám a kilók?

Figyelt kérdés

46 vagyok,magasságom 160 cm.eddig is változó volt a súlyom, a legkevesebb,57kg, a legtöbb, 68, átlagban 63 volt. most 70 kg vagyok....:(

Nagy a mellem, ezért futni nem szeretnék.A hasam, combom,,amin dolgozni szeretnék, hogy feljöjjenek rám a régebbi gatyóim...:(

nem igazán tornáztam eddig,és a nasit is szeretem...

Adjatok tanácsot, vagy linkeljetek jó kis gyakorlatotkat, tornát, bevált diétát...

Köszi előre is!!!


2014. aug. 10. 11:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja és az étrendeden ha csak annyit változtatsz, hogy a főétkezések között nem nassolsz, akkor ez is hozhat valami eredményt.:) előző voltam
2014. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mindenesetre csináltass egy teljes labort, pajzsmirigyre is, hormonokra is, mert ha majd tornázol, nincs nasi és egészségesen étkezel és még így is jönnek fel a kg-ok, lehet a pajzsmirigyeddel van a gond, hormonváltozás környékén alakul ki ilyesmi és alattomos, ha nincs kezelve.
2016. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!