Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Milyen tornát végezzek,...

SOS! Milyen tornát végezzek, ha változókorban vagyok, és szaladnak fel rám a kilók?

Figyelt kérdés

46 vagyok,magasságom 160 cm.eddig is változó volt a súlyom, a legkevesebb,57kg, a legtöbb, 68, átlagban 63 volt. most 70 kg vagyok....:(

Nagy a mellem, ezért futni nem szeretnék.A hasam, combom,,amin dolgozni szeretnék, hogy feljöjjenek rám a régebbi gatyóim...:(

nem igazán tornáztam eddig,és a nasit is szeretem...

Adjatok tanácsot, vagy linkeljetek jó kis gyakorlatotkat, tornát, bevált diétát...

Köszi előre is!!!


2014. aug. 10. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem bármit tornázhatsz, mozoghatsz ami inyedre való. Természetesen a lényeg h azt teljes eröbedobással! És sajnos az étrenden is muszáj változtatni:/
2014. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

ha te falsz,mint egy torkosborz,akkor ugrabugrizhatsz akármennyit,akkor is hízni fogsz,

-igazából ,ebből az önbecsapásból kéne kijönnöd,hogy :változókorban vagyok, és szaladnak fel rám a kilók,

-mert nem a kor miatt,hanem a zabálástól hízunk,

2014. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Így igaz! "mert nem a kor miatt,hanem a zabálástól hízunk"

Mindenki ráfoghatja a genetikára. Nemde? Jó, van aki valójában az miatt. Én kb. 80 kilós voltam 13 éves koromban, most 76 vagyok, 176 centivel, még 6 kilót kéne leadnom. A családban mindenki telt, mégis a saját hibámból híztam el (sokat kockultam, édesség). Ma már egészségesen étkeztem, mellette súlyzózok és ügyelek a szénhidrátbevitelre. Legalábbis most, lehet gimi mellett nem lesz időm.

"Adjatok tanácsot, vagy linkeljetek jó kis gyakorlatotkat, tornát, bevált diétát... " Nem hiszem el hogy nehéz beírni google-be hogy "hasizom gyakorlatok" vagy épp amit edzeni akarsz.

Továbbá heti 1 kg fogyás a "normális", fölötte ott a veszélye a lógó bőrnek. Szóval ne koplalj.

Adjunk tanácsot? Reggelid vitamin és kalóriadús legyen.

Én pl. tejet, zabpehellyel, dióval, és reszelt almával reggelizek.Ízlések és pofonok, nekem ízlik és elvagyok vele délig.

Ha edzel vagy tornázól hétvégente pihenj. És nasira vegyél almát.A fehér cukor méreg. Alvás előtt 2 órával legalább fogyaszd már el a vacsorád (minél előbb).

Bevált. 80 kg-ról igaz 76-ra "fogytam" csak, de azért mert közben sokat izmosodtam. Már csak a hasamból kell faragni, 2-3 kg-t.

2014. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a "kedves " válaszokat...


Azért írtam, hogy változókorban vagyok,hogy képben legyetek, nem egy tini kér tanácsot...

Ha érdekel, utánanézhettek, hogy bizony nőknél ez a kor a hormonváltozás miatt, bizony járhat súlygyarapodással...


De gondolom, itt normális középkorúaktól nem várhatok normális választ,csak unatkozó tiniktől, akik még le is cikiznek.


És igen, ismerem a googlét...csak gondoltam, jár valaki hasonló cipőben, és szívesen ad tanácsot....

és nem unaloműzésképp osztja az észt---

2014. aug. 10. 12:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Megvan még a menzid?
2014. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Menj el úszni
2014. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Bocsi, az első válaszolóra nem vonatkozik,ő legalább normális hangnemben válaszolt...

Várom még, de csak az építő jellegű tanácsokat.

2014. aug. 10. 12:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Édesanyám is küzdött ezzel a problémával. A háziorvosa kerékpározást és mély izmokat is megmozgató tornát javasolt pl. pilates, jóga. Anyunak nagyon bejött a TRX. :)

Őszintén azonban a torna csak nagyon keveset segített. Az igazi áttörést az életmódváltás hozott. Minimálisra csökkentette a bevitt szénhidrátot. Édességként csak gyümölcsöt eszik (abból se olyan sokat, és nem a legcukrosabbat), semmi süti, csoki, jégkrém, péksütemény. Kenyérféléket is csak nagyon ritkán fogyaszt. Annyi belefér, hogy a kolléganőivel havonta 1-2szer beülnek cukrászdába vagy pizzázni, akkor ő sem salátát majszol, de tud mértéket tartani.

Még az jutott eszembe, hogy édesanyám kipróbált gyógyhatású készítményeket is, mint a Kli***Slim és társai, de csak pénzkidobás volt.

2014. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én is próbálkozom, több kevesebb sikerrel.


A futást nem igazán jó a melleim miatt.Biciklizni minden napa szoktam amúgy, mert azzal járok munkába, és a boltba.Van szoba biciklim is..


Úszni tudok, szeretek is, de még nálunk nincs helyben uszoda, de ha lesz eljárok majd..

2014. aug. 10. 16:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Én Béres Alexandra, Rubint Réka vagy Péntek Enikő gyakorlatait tudnám javasolni. Sok sikert, hajrá!
2014. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!