Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok milyen erzes a menstrua...

Lanyok milyen erzes a menstruacio? (fiuk vagyok de erdekel)

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 09:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*fiu
2014. júl. 25. 09:55
 2/11 anonim válasza:
Van, hogy görcsöl a hasad, vagy megy, sajog a szeméremajkad (ami neked ugyan nincs), rossz a közérzeted, harapós vagy, elviselhetetlen, de nem direkt. Nagyon zavaró. Ha épp jön belőled, egy lökést érzel ott.
2014. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha épp jön akkor olyan mintha bepisiltél volna kur vajó és csodálatos koszos vagy érzést nyújt :)

És ha épp megjön ideggörcsöt szoktam kapni és azon kattogok mi lesz az elkövetkező héten, ha semmi akkor szerencsém van, ha van vmi akkor meg azon parázok folyamatosan.

2014. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem rettenetes, nagyon fájdalmasan görcsöl a hasam 2-3 napig, ilyenkor semmire nem vagyok képes, se suliba menni, se bárhova máshova... ma pont a 2. napom van, már 2 gyógyszert szedtem be reggel óta hogy elviseljem valahogy. Amúgy meg undorító érzés ahogy állandóan folyik a vér onnan... a 4-5-6. napon már elviselhető amikor kezd megszűnni és nem is fáj. Ja meg ilyenkor a gyulladt pattanások is ellepik az arcomat, azért külön haragszok. Ha választhatnék inkább fiú lennék.
2014. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előző hidd el én is sokszor szeretnék inkább fiú lenni.

Egyik barátnőm mondta h úgy fájt neki, h remegett a keze és muszáj volt fájdalomcsillapítót venni, mert meg se bírt volna mozdulni egyébként :(

2014. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szegenyeeek:o
2014. júl. 25. 10:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. semmi bajom nincsen, első 1-2 napban fájdalomcsillapítót szedek, de azzal elvagyok :) A legrosszabb az egészben, hogy rengeteget járok olyankor pisilni.
2014. júl. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Neekm nem szokott fájni. Csak nem jó érzés, olyan tisztátalan. Meg össze-vissza ugrál. Ez zavar, hogy nem tudom mikor fog megjönni, mert sosem pontos.

De ez egy átok amúgy...

2014. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lányok akik válaszoltatok, ha jót akartok magatoknak, próbáljátok ki a tampont. A fájdalmon nem segít, de legalább nem úszik az egész szeméremtájék vérben, mérséklődik a teljes tisztátalanság-érzés. Nekem meg több barátnőmnek is megváltás volt amikor elkezdtük használni.
2014. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hmmm.

- néha egész okés, máskor már reggel hányingerem van, egész nap sírhatnékom, ájulásérzés, gyengeség és irtózatos-tompa fájdalom (hasamban és a szeméremcsontomnál)

- betéttel iszonyat rossz volt: mikor jön, olyan, mintha pisilnél, és utána x ideig a saját véredben ücsörögsz (sportnál elcsúszhat, emllé folyik, pelenka-érzés), ami nyáron gyorsan bomlik, ha nincs lehetőséged cserére, akkor bepállik. Volt, hogy kisebesedett a szeméremajkam, mert 8-12 vizsgáztam és nem engedett ki a tanár közben.

- tampon viszont megváltás, tiszta, kellemes érzés, ég és föld (bár a felhelyezés-leszedés néha erőszak-számba megy)

- néha pedig átázol (főleg éjjel, ha mélyen alszol), ami nagyon rossz. Egyrészt minden véres, moshatsz (ha kijön), másrészt kicsit ciki is, ha vendégségben vagy.

- és a legrosszabb: megőrülsz a szexért, libidód a csúcson, de nem feltétlen lehet (vagy undorodik a barátod, vagy te nem szeretnéd, hogy véres legyen, vagy fájdalmas, mert minden érzékeny lenn). Jó, mi néha szeretkezünk, főleg elején vagy végén, de időnként bizony eléggé összevérzem magunkat (először szabályos sokkot kaptam, mikor megláttam a csurom vér páromat, pedig figyelmeztetett, hogy ne lepődjek meg. Ültem az ágyon, meredten bámultam, közben az ájulás kerülgetett, ő meg próbált nyugtatgatni).

2014. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!