Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyaralni vagyok és idő előtt...

Nyaralni vagyok és idő előtt megjött, tanács?

Figyelt kérdés

Nincs a közelben bolt és csak szerdán megyek haza. Betéten nem is hoztam, mert úgy másfél hét múlva kellett volna csak megjönnie. Barna folyásom van.

Emiatt is kicsit aggódok, hogy minden rendben van-e, mert bár még évek után se állt be, de azért ez kicsit sok.

Véletlenül van nálam 2 betét, de amúgy nem tudok többet szerezni. Csak normál méretű tampont tudok kérni, de azt még sose használtam és mikor az előbb megpróbáltam eléggé fájt és csak pár cm-t ment fel. Lehetséges hogy az nekem túl nagy vagy én csinálom rosszul? Amúgy szűz vagyok, szóval az is lehet akadály (de más szűz barátnőm is használ tampont)

Bocsi a hosszú szövegért, de most nem tudom mit csináljak és kicsit kétségbe estem


2014. júl. 13. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmész a messzebbi boltban. Akármilyen kis faluban voltam, volt bolt.
2014. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nem tudok, itt tényleg nincs mert erdő mellett vagyok (túra)
2014. júl. 13. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Valahogy oda kellett jutnotok, busz autó akármi. Keress egy boltot holap.
2014. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ha nem lehet semmi mást csinálni, az lesz

de a tampont lehet tényleg nem tudom használni? mert az lenne

2014. júl. 13. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, olyan volt a szűzhártyám, hogy nem tudtam tampont használni :S
2014. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2014. júl. 13. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!