Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gáz ha berakok betétet ha...

Gáz ha berakok betétet ha elmegyek nyaralni a családommal?

Figyelt kérdés

2 éve van fehér folyásom (néha sárgásabb de nem csíp nem büdös)1,5 éve van szeméremszőröm és hónaljszőröm,május 20.-án barnás folt volt a bugyimon ,már van egy kis alakom és 70/A-s melltartót hordok. Néha görcsöl a hasam alsó része.Nyaralni megyünk és nem tudom h berakjak e betétet , szerintetek ????? ja és szerintetek még nyáron megjöhet ?

13/L



2014. júl. 3. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tisztasági betétet tegyél be, azt pont erre találták ki.
2014. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tisztaságit beteszel, felesleges a sima betét. Az elején úgyse fog ömleni.
2014. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :) aki tud az még irjon és lehet h még nyáron megjön ?
2014. júl. 3. 21:51
 4/11 anonim ***** válasza:

Én mindig biztosra megyek, akkor nem érhet meglepetés. Az, hogy kinek mennyire jön meg eleinte, emberfüggő. Pl.az én legelső menzeszemhez nem lett volna elég a sima tisztasági betét. Vegyél a boltban normál szárnyas betétet, és egy kis csomag vattát.

Inkább menj biztosra, én azt mondom:)

Ja, és görcsoldót is érdemes elrakni, no-spát, ez nem vényköteles, tehát meg tudod venni a patikában.


23/L

2014. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp vigyél magaddal.
2014. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem mi a kérdés, mert nyilvánvaló hogy ha folyásod van akkor használnod kell betétet minden nap, tehát nyaralásra is vinned kell. Sima tisztasági betétet csak. Nagyobbat meg majd veszel ha szükség lenne rá. Hogy mikor jön meg azt senki nem tudhatja előre, nekem már 9 évesen megjött sajnos... de én el vagyok átkozva.
2014. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Folyáshoz miért kell feltétlen betét? :O
2014. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem. hogy kell vagy nem haesetleg megjönne mert holnap megyünk
2014. júl. 3. 22:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én úgy értelmeztem a kérdést, hogy a bugyidba tegyél-e betétet úgy, hogy nem tudod, meg fog-e jönni. Erre mondtam a tisztasági betétet. Természetesen a táskádban vigyél magaddal rendes betétet is, hátha tényleg megjön a végén. Bár nagy gáz akkor sem történhet, ha nincs nálad, lehet kapni mindenhol. Mindenesetre kényelmesebb, ha szükség esetén nem kell rohangálni utána.
2014. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2014. júl. 3. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!