Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány százalék hogy teherbe estem?

Hány százalék hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

Szedek fogamzásgátlót, június 29-én vettem be az utolsó szemet, és június 3-án jött meg.

az előző 3 napban (mikor nem szedtem tablettát) volt, hogy megszakítással védekeztünk.

(ezelőtt 1 évig megszakítással védekeztünk és nem lett semmi baj..)

szerintetek biztos hogy teherbe estem?

jövőhét hétfőn fogok tesztet csinálni, addig is szeretnék véleményeket, hogy 100%-e hogy teherbe eshettem "véletlenül"

nem kérek negatív véleményeket.



2014. júl. 10. 15:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
július 3-án jött meg * elírtam
2014. júl. 10. 15:34
 2/15 anonim ***** válasza:
50%, vagy igen vagy nem.
2014. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mivel sem a tabletta, sem semmilyen más fogamzásgátló módszer nem ad 100% biztonságot (talán csak ha nem szexelsz, de állítólag már arra is volt példa ;) ) ezért természetesen megvan az esélye, hogy terhes vagy, de nagyon kicsi.
2014. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ

és mért nagyon kicsi az esélye?

ez nyugtató :)

2014. júl. 10. 15:38
 5/15 anonim ***** válasza:

ha szedsz fogamzásgátlót, és azért hagytad abba, mert szünet jön (amikor megjön a vérzés) akkor nem értem min parázol..abban az időszakban is lehet védekezés nélkül szexelni (nyilván ha nem épp most kezdted el szedni)

így, hogy szeded, 0,01% az esély, még kevesebb, hogy megszakítottátok...

2014. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes lettél. Mi okod azt hinni? Késett? De miért olyan soká veszel tesztet? Vidéken laksz és előbb nem jutsz el gyógyszertárba? Már rég szedtem tablettát, de úgy emlékszem az alatt a pár nap alatt is védettséget ad, amíg nem szeded. Nálam is volt, hogy késett.
2014. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló gyógyszerszünetében, ha a szünet a betegtájékoztató által előírt hosszúságú, LEHET szexelni és védve vagy. Természetesen a fog. gátló sem 100%-os védelem, de 99,9%, ha rendesen szedted.
2014. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

nem sokára egy éve hogy szedem :)

szóval akkor is "belém mehet", ha épp abbahagytam, mert megfog jönni? ezt nem tudtam

2014. júl. 10. 15:41
 9/15 A kérdező kommentje:
mindig pontosan szedtem, igyekeztem a reggeli órákban bevenni
2014. júl. 10. 15:42
 10/15 A kérdező kommentje:
nem késett, meg semmi, hálistennek, csak azért bennem van hogy mi van ha mégis teherbe estem azalatt a 2-3 alkalom alatt míg nem szedtem fogamzásgátlót mert befejeztem azt a hónapot
2014. júl. 10. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!