Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány százalék esély van arra,...

Hány százalék esély van arra, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés

Akkor ha úgy feküdtem le a barátommal és közbe megvolt és nem ment el bennem,és nem védekeztünk.

Sok vagy nagyon kevés?


2010. febr. 9. 21:42
 1/5 LN09 ***** válasza:
Szinte semmi. Eleve menstruáltál... A terhességhez peteérés kell.
2010. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés, de ez nem jelenti azt, hogy nem lehetsz terhes.
2010. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kevés.De egy kicsi is elég egy terhességhez.VIGYÁZZ!
2010. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem terhes vagy...
2010. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy terhes, de elmondanád nekem, h miért kell ilyen felelőtlenül viselkedni? Igazából eleve nem értem azokat a nőket, akik még menstruálnak, de már rögtön szex és itt nem csak rögtön a terhességre kell gondolni hanem fertőzésekre, mert ilyenkor nyitott a méhszáj és sokkal több fertőzést el lehet kapni. Jó gondolom már csak barnáztál, de én még akkor sem engedem a pasimnak, h hozzám nyúljon még óvszerrel se, mert nem tudnám elviselni a tudatot, h még azért megvan valamilyen szinten! Ne aggódj sztem nem vagy az, de ha nagyon parázol és letelik a 2 hét akkor nyugodtan ellőhetsz egy tesztet csak a saját nyugalmad érdekében!
2010. febr. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!