Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány százalék, hogy terhes...

Hány százalék, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A hétvégén lefeküdtem barátommal, és kiszakadt a gumi. A ciklus 8.napján volt, elvileg nem volt peteérésem. Első alkalommal szakadt ki. Vannak akik évekig próbálkoznak még sem sikerül nekik. Kb. hány százalék, hogy terhes vagyok? 18/L
2010. szept. 16. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
50-50%.
2010. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
%-ot nem tudok pontosan, de kevés. talán max. 1-2%.
2010. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
elsőnek hozzáfűzném: a vagy igen, vagy nem kissé becsapós. elsőre logikailag egyenértékűnek tűnik az 50-50%-al, pedig sok esetben nagyon nem így van. mint ahogy itt sem. (mert ha egy egészséges pár az ovuláció napján van együtt, akkor is csak 33% az esély - ez orvosi eredményeken alapuló adat)
2010. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

23,134355232 %


Ezt senki nem tudja megmondani pontosan, lehetett korábban peteérésed, lehetett mondjuk kedden is akkor pont akkorra értek oda a hímivarsejtek. Én a helyedben azért bebiztosítottam volna magam esemény utánival, de most már csak a reménykedés és a teszt marad.

2010. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát igen.
2010. szept. 16. 09:58
 6/14 A kérdező kommentje:
Még azt hozzá tenném, hogy a ciklusom az 40 napos szokott lenni.
2010. szept. 16. 09:59
 7/14 anonim ***** válasza:

Fele fele.vagy terhes vagy ,vagy sem.

Ilyenkor szoktak bevenni esemény utáni tablettát,de csak indokolt esetben, mert összezavarja a ciklusodat.(erős hormon miatt)

Az hogy terhes lettél-e,kiderül ,ha veszel egy tesztet első lépésben,de meg kell várnod a köv.ciklusod.

Kevés a valószinűsége, hogy terhes vagy,de rendkivüli peteérés mindig szokott lenni,ha épp neked pont ekkor volt, akkor teherbe eshetsz.

Nem kampányolok a fog.gátló tabl.mellett, mert utálom én is, de vannak kifejezetten alacsony hormontartalmúak is.Ha nincs akadálya annak, hogy szedd,talán hosszabb távon érdemesebb lenne.Akkor nem kellene idegeskedned.

2010. szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Remélem nem estem teherbe, a tablettát meg átgondolom. KB nekem a 20.nap kellene peteérésemnek lenni-e?
2010. szept. 16. 10:56
 9/14 anonim ***** válasza:
megint ez a fele-fele, baromira zavarja a szemem. de már nem először írjátok, no mind1
2010. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha a pár mindkét tagja egészséges, akkor ovulációkor is csak kb. 20% az esély a teherbeesésre (nőgyógyászati tankönyvben olvastam, nem én találtam ki).

Ha szabályos a ciklusod, és 40 napos, akkor nem látok rá sok esélyt. Persze attól még van!

Ha letelt a 3 nap, akkor már úgy is mindegy. Két hét múlva tesztelj!

Ha még benne vagy a 3 napban,,akkor menj el orvoshoz, és kérd ki a véleményét, hogy szükséges-e bevenned!

2010. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!