Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló elhagyása utáni...

Fogamzásgátló elhagyása utáni pattanások meddig maradnak jelen? Elmúlnak egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nálam hamar visszajöttek, és ezek eléggé duzzadt, piros, nagy, kinyomhatatlan gumók. Én eleve a pattanásokra kaptam évekkel ezelőtt a f.gátlót, ami szépen le is vitte az arcomról azt a sok-sok, csúnya pattanást,ami előtte borította az arcomat. Majd néha-néha kijött egy-egy apróbb. Most, amióta ismét nem szedem, totál káosz a bőröm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Érdekelnének tapasztalatok,hogy kinek meddig maradtak a tabletta elhagyása után a pattanások és nektek is ilyen durván?



2014. júl. 5. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is mióta az eszemet tudom pattanásos vagyok.Kb. 1 évig szedtem fogamzásgátlót és akkor tényleg szép volt a bőröm, amikor abbahagytam, akkor totál felborult a hormonháztasrtásom, amit a bőrömön is és a havi vérzések okozta mellékhatásokon is éreztem.Több pattanásom volt, mint mint előtte.Nem emlékszem mennyi idő alatt állt helyre a szervezetem, de szerintem 1-2 év tuti volt.Igaz azóta is vannak pattanásaim, de csak pár db. ami nem vészes, illetve csak amenszi idején jön több ki rajtam. Bár én kenegetem naponta, hogy hamarabb gyógyuljon, de olyan eddig sose volt, hogy 1-se lett volna rajtam.Nem tudom, te milyen típusba tartozol,de én tuti hogy abba, aki sose növi ezt ki, bár tény, hogy jobb a bőröm mint 20 éves korom előtt. 29 L
2014. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! Én is tuti azok körét erősítem,aki sose növi el a pattanásait. Valóban, nekem is csúnyább a bőröm,mint a fog.gátló használata előtt. Amint elmúlnának, jön a következő adag rám,ami nem csak egy pici pattanás,hanem azok a nagy, kinyomhatatlan, piros pattanások. Sajnos nem vmi bizalomgerjesztő,h ez akár 1-2 évig is így mehet...főleg így nyáron. Az ember a melegben az alapozót se bírja el és minden hiba látszik (De ezek már több,mint hibák). Én is rendszeresen gyógyszappannal mosok arcot, radírozom, napoztatom, kenem de semmi enyhülés, javulás!
2014. júl. 6. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!