Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abba hagyás...

Fogamzásgátló abba hagyás után mennyi idő mig visszatért a libidó?

Figyelt kérdés

8 hónap alatt 3 féle gyógyszert szedtem.

Elsőnél összevissza véreztem ezért kellett abba hagyni, másodiktól folyton fájt a fejem és eltünt teljesen a libidóm.

Mikor megelégeltem a körzeti bénázását, elmentem egy maszekhez, aki rosszul lett hoyg a súlyomhoz és koromhoz képest milyen magas horomontartalmú gyógyszert irt fel a körzeti.

Felirt 4-5 hónapja Nuvaringet (hüvely gyűrű), amitől nem vérezgettem összevissza, nem volt semmi mellékhatása, de a libidóm nem tért vissza.


Kezd erre a dologra rámenni a kapcsolatunk, mert azt is utálom ha barátom hozzám ér és a régi napi 4-5 sexhez képest ma már jó ha havi 2-3x történik valami.


Soha életembe nem volt olyan párom, aki ennyire tetszett volna és soha életembe nem volt olyan párom akivel lelkileg is ilyen jól kijöttünk volna, ezért sem értettem magam, mig rá nem jöttem, hogy lehet a gyógyszer miatt van ez az egész. Annyira tetszik ő nekem és annyira vonzódom hozzá, de még sem kivánom meg őt, és senki mást nem. Régen nézegettem pronfilmeket és teljesen felizgatott, most meg csak bámulok és semmit nem vállt ki belőlem ...


Nagyon félek, hogy rámegy a kapcsoaltunk ezrét szeretném tudni, hogy mégis mennyi idő után térhet vissza a régi énem ha leállok a gyógyszerről ...

Valaki szerint már másnap (amit kétlek mert 7 nap szünetben sem jön vissza) van aki szerint 3 hónap ... tapasztalattal rendelkezők véleménye érdekel leginkább.


Köszönöm!



2014. júl. 4. 13:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!