Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor száraz vagyok fáj ha...

Amikor száraz vagyok fáj ha csak egy ujjamat teszem be (nem mindig nedvesedek annyira), de ha nedves vagyok akkor is csak egyet tudok feldugni, mert 2 ujjal már nagyon fáj.1-2 hónapja úgy volt hogy hüvelygombám van, de nem kellett dokihoz menni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. júl. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja, hogy valaki már volt így? normális hogy ennyire szűk vagyok?
2014. júl. 4. 08:17
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Nézd, fiú nélkül nem lehet eléggé felizgulni...:)

Majd ha már végigcsókolóztál fél évet a szerelmeddel, a dolgok megváltoznak.:D

2014. júl. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Akkor ne dugd be :)

Egyébként honnan tudod, hogy hüvelygombád volt, ha nem menté orvoshoz? :S

2014. júl. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

megvoltak a tünetek :((

attól félek, hogy azért mert csak egy ujjam fér be(túl szűk vagyok) nagyon fog fájni az első szex. normális ennyire szűknek lenni?

2014. júl. 4. 13:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak az orvos tudja megállapítani, hogy mi a bajod. Bármitől lehet folyás, viszketés, nem biztos, hogy pont gomba. Meg akkor hogyan kezelted?

Egyébként ne dugdoss fel magadnak semmit, ha nem jó érzés. Ha kívánod a párodat, akkor úgy is fel fogsz izgulni és akkor nedves leszel, kitágul picit és akkor normálisan befér.

2014. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5: Az izgalmi állapotokról nem hallottál? Amikor testi kontaktusban vagy egy fiúval, akit kívánsz, ahogy neki megváltozik a nemi szerve mérete, elhelyezkedése, úgy a Tied is megváltozik, és a hüvely kinyílik, a még beemelkedik a kismedencébe.

Amikor egyedül vagy, az a természetes, ha tökéletesen zárnak a hüvelyi izmok.

2014. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
még - méH
2014. júl. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!