Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? (a többi lent)

Ez mi lehet? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Legutóbb június 15.-én jött meg. Június 23 és 27 között egy párszor szexeltem a barátommal. Kb. 27-én égető érzést éreztem pisilés közben, és egy nagyon halvány barnázásom volt. Gondoltam csak felfáztam, vagy a szex miatt. Aztán 29.-én (ovuláció) egy picivel erősebb lett a barnázás és elmúlt az égető érzés. Ekkor sem aggódtam még. Azóta viszont folyamatosan erősödik a vérzés (3 napja tart), de még mindig nem olyan mintha menstruálnék (fura is lenne), pedig hasonló derékfájásom van, csak jóval gyengébb mint menstruáció alkalmával.

Mindig védekeztünk és nem volt semmi gond. Ilyen vérzés mellett pedig a terhességet alapból kizárnám. Szerintetek mitől van ez? A különféle sebekre azért nem gyanakszom, mert társul mellé derék és hasfájás. Így viszont nem értem. Amit még lehet jó tudni: 2 hosszú utazásom volt az erős vérzés előtt, csak 1-2 havonta szexelek.



2014. júl. 1. 13:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!